Onkológiai Osztály
2019-04-06 08:37:54
A Szent Margit Kórház Onkológiai Osztályának alapítványa és civilek támogatásából, közel ötmillió Ft értékben 8 darab korszerű, elektromos kezelőszéket vásároltak, amelyek a kemoterápiás kezelés alatt álló betegek kényelmét szolgálják a terápia ideje alatt.
