Újpest
2022-11-08 09:24:36
Óbuda-Békásmegyer Önkormányzat vezető partnerként Újpest és Szentendre önkormányzatával konzorciumban támogatást nyert egy átfogó, energiahatékonysági Beruházási Koncepció kidolgozására. Legklímabarátabb kerületként számunkra kiemeten fontos az energiahatékonyság és a fenntarthatóság, ezért pályáztunk a European City Facility - „Városokkal a városokért” európai uniós program 2021. évi felhívására, pályázatunkat végül pozitívan bírálták el.
2021-12-09 13:04:36
Óbuda-Békásmegyer Önkormányzat Újpesttel és Szentendre Város Önkormányzatával együtt, konzorciumi tagként sikeresen pályázott a European City Facility – Városokkal a városokért programra. Az együttműködési megállapodás ünnepélyes aláírására december 7-én került sor Déri Tibor, Újpest polgármesterének, Fülöp Zsolt, Szentendre polgármesterének és dr. Kiss László, Óbuda-Békásmegyer polgármesterének a részvételével.
