Egészségügyi dolgozókat díjaztak a Szent Margit Rendelőintézetben
2019. december 15., 18:12
40 és 30 évnyi, egészségügyben végzett áldozatos munkáért mondott köszönetet szombaton dr. Kiss László polgármester és Dr. Budai András ügyvezető igazgató a Szent Margit Rendelőintézetben.
Minden beteg nevében köszönjük a dolgozók áldozatos és kitartó munkáját. A kitüntetettek névsora:
Hűségjutalmasok:
Szente Zsuzsanna ápolási igazgató – 40 év munkaviszony
Gelencsér László Tamásné védőnő – 40 év munkaviszony
Fodor Anikó asszisztens – szemészet – 30 év munkaviszony
Igazgatói dicséretben részesült:
Dr. Bujáki Györgyi vezető főorvos – szemészet
Szita Jánosné asszisztens – reumatológia
Arany – diploma:
Dr. Gaál Marianne
Dr. Grósz Éva
Az ünnepélyes díjátadók után Orosz György humorista előadása szórakoztatta a megjelenteket.









