Egészségügyi ismeretterjesztés a Veres Péter Gimnáziumban
2013. december 12., 08:00
Az előadás-sorozattal a diákok a rendelőintézet ismert szakorvosai, illetve orvostanhallgatók segítségével szerezhetnek hasznos információkat.

Ősszel a békásmegyeri Veres Péter Gimnáziumban folytatódott a Szent Margit Rendelőintézet iskolai ismeretterjesztő előadás-sorozata.
A témák között szerepelt elsősegélynyújtás, szenvedélybetegségek, kríziskezelés, testi és lelki higiénia, stb. A különböző évfolyamoknak, illetve osztályoknak szervezett órákat a rendelőintézet ismert szakorvosai illetve orvostanhallgatók tartották.
Az előadássorozat más kerületi iskolákban folytatódik a következő hónapokban.
Benyó Fruzsina orvostanhallgató tart elsősegélynyújtás oktatást a Veres Péter Gimnázium 6. a. osztályában.
